Buty Narciarskie Dalbello Scorpion SF 130 Black/Green 265/41

  • Dodaj recenzję:
  • 438
  • Producent: DALBELLO
  • DALBELLO
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 999,00 zł 599,00 zł / szt.

Buty Narciarskie Dalbello Scorpion SF 130 Black/Green 265/41

Seria SCORPION to czysta precyzja ruchu, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych. Nowy, anatomiczny kształt skorupy oparty na bazie dwóch idealnie dopasowanych elementów zapewnia doskonałą stabilność oraz równowagę, co wpływa na znaczną poprawę dynamiki interakcji między narciarzem i nartą. Wynik: maksymalna moc transmisji przy zachowaniu stabilności, komfort oraz znakomita kontrola prędkości, niespotykana w innych butach narciarskich.

 

Głównym celem konstruktorów SCORPIONA było połączenie maksymalnej precyzji i dynamiki w przekazie sił sterujących nartą, z nogi narciarza, na jej krawędź. Efektem jest niezwykle mocny but, wykonany według technologii Classic, dzięki któremu narciarz zachowuje pełną kontrolę nad nartą bez względu na prędkość i dynamikę jazdy.

Projektujac wewnetrzny kształt skorupy buta, uwzgledniono nie tylko anatomię stopy, ale przede wszystkim cztery krytyczne miejsca, w których najczęściej występują jej nietypowe odkształcenia. Są to: kostki, pięta, strefa palców i wewnętrzna strona podbicia. Stworzono tzw. cztery „strefy komfortu” zwiększajac punktowo objetość butów. W ten sposób, w czasie zapinania, idealnie dopasowują sie do stopy, co radykalnie zmniejsza potrzebę dodatkowego ich odbarczenia.

Asymetryczna konstrukcja wewnętrznej strony buta sprawia, że siła sterująca, jest szybko i precyzyjnie przekazywana z cholewki przez skorupę i sztywną, monolityczna podeszwę bezpośrednio na krawędź narty. Precyzyjny but dla wysokiej klasy narciarzy zapewniający doskonałe trzymanie stopy.