Buty Narciarskie Dalbello Truth 105 LS 235/36

  • Dodaj recenzję:
  • 173
  • Producent: DALBELLO
  • DALBELLO
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 999,00 zł 499,00 zł / szt.

Buty Narciarskie Dalbello Truth 105 LS 235/36

Klasyczny, czteroklamrowy but zewnętrzny składający się z dwóch części: skorupy i cholewki. Sztywna skorupa obejmuje stopę, dopasowując się do jej objętości, jest odpowiedzialna za precyzję i szybkość w przekazie impulsów sterujących. Cholewka mocno obejmuje stopę powyżej kostki, efektywnie wykorzystując siłę sterującą, zwiększa kontrolę nad nartami w czasie jazdy. Classic jest bardziej tradycyjną konstrukcją o dużym marginesie mocy, preferowaną przez narciarzy zorientowanych na jazdę na trasie.

System Instant Fit gwarantuje wstępnie uformowane, gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu, z możliwością termicznego dopasowania. Strefa formująca (od 40 do 80% buta) wykonana jest z nowego tworzywa – specjalnej pianki odpowiedzialnej za dopasowanie do stopy. Termoformowalna pianka jest lżejsza od zwykłej i zapewnia większe od niej ciepło. Ten materiał szybciej podlega obróbce termicznej, dzięki czemu skrócono czas wygrzewania do 4 minut. Występuje w 3 wersjach, w zależności od poziomu zaawansowania: Instant Fit Comp, Performer i Sport.

TECHNOLOGIA BI-INJECTION - Podwójny wtrysk daje możliwość uzyskania różnej sztywności skorupy, w różnych jej strefach. Gwarantuje to precyzję przekazu sił sterujących oraz komfort w ich obsłudze (zakładanie/zdejmowanie).

Wkładka X-MODULE to specjalna wkładka, której usunięcie umożliwia dopasowanie cholewki do większej objętości łydki.

Dalbello, we współpracy z kanadyjską firmą INTUITION , opracowało w pełni termoformowalne buty wewnętrzne o nazwie ID, które dzięki najwyższej jakości materiałom, gwarantują idealne dopasowanie do stopy, komfort termiczny, wodoodporność i najniższą możliwą wagę. Tworzywem, które jest bezpośrednio odpowiedzialne za dopasowanie buta do stopy jest Ultralon, występujący w postaci pianki o różnych gęstościach, zapewniający zróżnicowany poziom personalizacji.

Nowe, niezwykłe tworzywo – dbHylite. Jego najważniejszymi właściwościami jest niezwykła zdolność do tłumienia drgań i pochłaniania energii uderzeń. Skorupa buta wykonana z dbHylite gwarantuje zwiększony komfort, błyskawiczny, precyzyjny przekaz sił sterujących.

Flex: 105

Szerokość: 95mm

Konsytukcja: Classic

Klamry: F2 Alu z mikroregulacją

Demontowalny spoiler

But wewnętrzny: DB Pro Lady Thinsulate