Buty Narciarskie Free Motion CM 10 29,5/250

  • Dodaj recenzję:
  • 774
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Buty Narciarskie Free Motion CM 10 29,5/250

Free Motion to „brakujące ogniwo” narciarstwa carvingowego wprowadzające ten sport w nową erę i dostarczające wiele entuzjazmu każdemu narciarzowi uprawiającemu carving.

Nowy i ergonomiczny projekt buta sprawia, iż jazda na nartach jest znacznie bardziej kontrolowana.

Innowacyjny system FREEMOTION składa się z dwóch komponentów: 1. Funkcjonalność – szkielet buta exo-frame ze specjalną szyną power-string zapewnia optymalne przeniesienie mocy na nartę. 2. Komfort – comfort boot - wygodny but z perfekcyjną ergonomią i swobodą ruchów.

Exo-frame + comfort boot tworzą absolutnie nowy i rewolucyjny pod względem jego funkcjonalności system carvingowy, który cechuje się unikalnym designem, a jednocześnie jest niesamowicie wygodnym butem narciarskim.

Komfort zakładania i ściągania buta FREEMOTION oraz jego zdolność perfekcyjnego dopasowania, zostały zapewnione przez ergonomiczny centralny regulator siły zapięcia. Szkielet exo-frame pomaga osiągnąć optymalne parametry jazdy.

Całkowita mobilność stawu skokowego oraz bezpośrednia transmisja siły nacisku na nartę jest optymalizowana poprzez system kontroli power-string, który powoduje, iż na strukturę buta nie są przenoszone żadne obciążenia. Pozwala to na najwyższy komfort jazdy na nartach i noszenia samego buta, co wydatnie redukuje zmęczenie narciarza.