Buty narciarskie Tecnica Mach1 105 W LV 2018

  • Dodaj recenzję:
  • 3568
  • Producent: TECNICA
  • TECNICA
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 449,00 zł 939,00 zł / szt.

Buty narciarskie Tecnica MACH1 105 W LV KOLEKCJA 2018

Buty narciarskie MACH1 105 W LV jest to propozycja na wąską stopę (szerokość 98 mm) z grupy High Performance.Jest to propozycja na przygotowane trasy i przeznaczone są dla zaawansowanych narciare.Panie ,które cenią sobie odpowiednio dobrą kontrolę nad nartami, nawet przy dużych prędkościach. Buty te są skonstruowane w taki sposób, że śmiało można w nich spędzać całe dnie korzystając z jazdy, a ich wystarczająca twardość Flex 105 sprawia, że są idealnie stabilne. Dzięki zastosowaniu technologii C.A.S. można je idealnie dopasować się do każdej stopy. W modelu zastosowano rewolucyjną mineralną ocieplinę, która poprzez skorupę buta pochłania promienie UV i przekształca je w promie podczerwone, co daje optymalny komfort termiczny. Doskonała jakość w  połączeniu z włoskim designem to marzenie wszystkich Pań.

Flex Index: 105

Szerokość: 98mm

Wkładka: C.A.S. W ULTRAFIT PRO, Celliant, Thermoforming Collar

Klamry: 4 micro ALU LIFT LOCK

Powerstrap: 35mm strap

Canting: Double oversize canting screwed

Technologie:

CELLIANT & LAMBSWOOL - Ocieplina Celliant to połączenie 13 termoaktywnych minerałów, które transformują ciepło w promienie podczerwone. Podczerwień głęboko penetruje tkanki pobudzając krążenie krwi i zwiększając cyrkulację tlenu. Dodatkowa warstwa izolacyjna wykonana z owczej wełny zatrzymuje ciepło wewnątrz butów.

QUICK INSTEP - Technologia wtrysku tworząca wewnętrzną cześć cholewki buta, pozwalająca na formowanie materiału o różnej gęstości. Uzyskany w ten sposób materiał pozwala na łatwe zdejmowanie i zakładanie buta, szczególnie w niskich temperaturach.

LIFT LOCK - Mechanizm, dzięki któremu następuje utrzymanie klamry z daleka o skorupy buta, gwarantując szybkie wkładanie i brak ucisku.

C.A.S. CUFF ADAPT - Tylna część skorupy w okolicy łydki wykonana jest z termoformowalnego materiału. Za pomocą odpowiedniego urządzenia można precyzyjnie albo zwęzić albo porzerzyć tę część w zależności od objętości łydki.

C.A.S. SHELL - Konstrukcja buta oparta na połączeniu podczas procesu produkcji materiałów w taki sposób, aby była ona całkowicie formowalna. But wewnętrzny jest dopasowany anatomicznie, zapewniając większą czułość.

C.A.S. LINER - But wewnętrzny wykonany z termoformowalnej pianki, który fabrycznie jest już ukształtowany anatomicznie, natomiast w przypadku dyskomfortu daje się łatwo formować przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Proces customizacji buta wewnetrznego jest przeważnie bezinwazyjny i szybki. Pianka po ukształtowaniu zapamiętuje nadany kształt. Proces jest odwracalny i powtarzalny.

 

Flex: 105
Rozmiar: 240, 245, 250
Płeć: Damskie
Kolor: