Deska Snowboardowa Nobile N3 Jovis

Deska Snowboardowa Nobile N3 Jovis
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3916
  • Producent: Nobile
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 499,00 zł 799,00 zł / szt.

Deska snowboardowa Nobile model N3 Jovis 

Jovis a właściwie Jowisz to średniej twardości deska nadająca się zarówno na stok jak i do snowparku. Prosta i wydajna kombinacja cech: rocker, twin-tip i drewniany rdzeń - wszystko to daje niewiarygodną radość, płynną jazdę i łatwość podbijania każdego parku.

 

PURPOSE/TERRAIN: ALLMOUNTAIN/FREESTYLE

PROFILE: ROCKER

SHAPE: TWIN-TIP
 
FLEX  : 5/10
 

Nobile to polski producent sprzętu do kiteboardingu, snowboardów, nart i desek do wake’a należy do ścisłej światowej elity sportowych marek. Kilkanaście patentów i rozwiązań Nobile stosują najbardziej renomowane i cenione marki sportowe na świecie.

Z fabryki w Bielsku-Białej wyjeżdżają produkty zamawiane przez klientów takich, jak Zag, Faction, Powderequipment, Whitedot, Majesty, Burton czy Rough. Wykorzystując nowoczesne materiały i technologie, Nobile tworzy na podstawie własnych patentów najwyższej klasy produkty z najlepszych gatunków polskiego i egzotycznego drewna.

Najcenniejszym systemem w produktach Nobile jest opatentowany APS Core Technology (Added Pre Stress by Nano Technology). Podczas formowania deski w prasie stosowana jest innowacyjna technologia wprowadzenia naprężenia wstępnego. W trakcie procesu włókna klina drewnianego zostają trwale rozciągnięte w pofalowaną formę, a tym samym magazynują energię w rdzeniu deski. Daje to efekt komfortowego, a zarazem dynamicznego produktu o optymalnie dopasowanej sztywności. Zastosowanie tej technologii pozwala na użycie mniejszej ilości materiałów, dzięki czemu deski są lżejsze od standardowych konstrukcji.

Każdy produkt jest opatrzony informacją „Made with Polish Hands”, ponieważ każdy jest tworzony ręcznie i pod okiem wybitnych fachowców.