Deska Snowboardowa Nobile N4 Sol

Deska Snowboardowa Nobile N4 Sol
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3917
  • Producent: Nobile
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 629,00 zł 849,00 zł / szt.

Seria N4 jest najbardziej pożądaną konstrukcją. Patent APS 3D w połączeniu z kształtem Twin-Tip daje ogromne możliwości. Uniwersalność takiej kombinacji sprawia, że jest to teska typu All-mountain z dużym potencjałem w kierunku freestyle. Deska sprawdzi się w każdych warunkach i na każdym podłożu. Pokonasz na niej  strome zbocze czarnej trasy jak i kopny puch. Kombinacja perfekcyjnego trzymania krawędzi z lekkością manewrowania sprawi że Sol przyklei się do Ciebie na wiele sezonów. Spiekany ślizg to dodatek który docenią wyjadacze którym zależy na osiągach i potrafią zadbać o swój sprzęt. Szeroki wachlarz rozmiarów sprawi, że dobierzesz na pewno deskę idealnie dobraną pod twoje preferencje.  

Flex 6/10

 

Nobile to polski producent sprzętu do kiteboardingu, snowboardów, nart i desek do wake’a należy do ścisłej światowej elity sportowych marek. Kilkanaście patentów i rozwiązań Nobile stosują najbardziej renomowane i cenione marki sportowe na świecie.

Z fabryki w Bielsku-Białej wyjeżdżają produkty zamawiane przez klientów takich, jak Zag, Faction, Powderequipment, Whitedot, Majesty, Burton czy Rough. Wykorzystując nowoczesne materiały i technologie, Nobile tworzy na podstawie własnych patentów najwyższej klasy produkty z najlepszych gatunków polskiego i egzotycznego drewna.

Najcenniejszym systemem w produktach Nobile jest opatentowany APS Core Technology (Added Pre Stress by Nano Technology). Podczas formowania deski w prasie stosowana jest innowacyjna technologia wprowadzenia naprężenia wstępnego. W trakcie procesu włókna klina drewnianego zostają trwale rozciągnięte w pofalowaną formę, a tym samym magazynują energię w rdzeniu deski. Daje to efekt komfortowego, a zarazem dynamicznego produktu o optymalnie dopasowanej sztywności. Zastosowanie tej technologii pozwala na użycie mniejszej ilości materiałów, dzięki czemu deski są lżejsze od standardowych konstrukcji.

Każdy produkt jest opatrzony informacją „Made with Polish Hands”, ponieważ każdy jest tworzony ręcznie i pod okiem wybitnych fachowców.