Deska Snowboardowa Nobile N5 GLCR

Deska Snowboardowa Nobile N5 Igni
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3918
  • Producent: Nobile
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 1 719,00 zł 999,00 zł / szt.

Model Igni N5 wykonany jest z najlepszych dostępnych materiałów i technologii, w tym z rdzenia APS. Przeznaczamy ją dla doświadczonych snowboardzistów, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać pogodę i warunki terenowe, a także swoje umiejętności, wiedząc, że deska, na której jedziemy, odpowie i zapewni im wsparcie.

 

PURPOSE/TERRAIN: FREERIDE
PROFILE: HYBRID (ROCKER/FLAT/ROCKER)
SHAPE: DIRECTIONAL
TECH: APS
FLEX: 7/10

 

Nobile to polski producent sprzętu do kiteboardingu, snowboardów, nart i desek do wake’a należy do ścisłej światowej elity sportowych marek. Kilkanaście patentów i rozwiązań Nobile stosują najbardziej renomowane i cenione marki sportowe na świecie.

Z fabryki w Bielsku-Białej wyjeżdżają produkty zamawiane przez klientów takich, jak Zag, Faction, Powderequipment, Whitedot, Majesty, Burton czy Rough. Wykorzystując nowoczesne materiały i technologie, Nobile tworzy na podstawie własnych patentów najwyższej klasy produkty z najlepszych gatunków polskiego i egzotycznego drewna.

Najcenniejszym systemem w produktach Nobile jest opatentowany APS Core Technology (Added Pre Stress by Nano Technology). Podczas formowania deski w prasie stosowana jest innowacyjna technologia wprowadzenia naprężenia wstępnego. W trakcie procesu włókna klina drewnianego zostają trwale rozciągnięte w pofalowaną formę, a tym samym magazynują energię w rdzeniu deski. Daje to efekt komfortowego, a zarazem dynamicznego produktu o optymalnie dopasowanej sztywności. Zastosowanie tej technologii pozwala na użycie mniejszej ilości materiałów, dzięki czemu deski są lżejsze od standardowych konstrukcji.

Każdy produkt jest opatrzony informacją „Made with Polish Hands”, ponieważ każdy jest tworzony ręcznie i pod okiem wybitnych fachowców.