Deska Snowboardowa Ride Agenda 153 cm Wide

  • Dodaj recenzję:
  • 216
  • Producent: RIDE
  • RIDE
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 1 699,00 zł 799,00 zł / szt.

Deska Snowboardowa Ride Agenda 153 cm Wide 

Agenda oferuje znakomitą relację ceny do wysokiej jakości. Model wyposażono w “nie łapiący krawędzi” rocker LowRize™, wytrzymałe ściany boczne z Ptex’u oraz świetny 100% drewniany rdzeń Foundation Tuned™ Core. Jak dodasz do tego kształt Twin i łatwy w utrzymaniu ślizg Fusion 1500 to otrzymasz wszechstronną freestyle’ową deskę jaką trudno znaleźć w tej cenie.

Technologie takie jak LowRize Rocler, Ptex Sidewalls czy Tuned Core gwarantują że jest to sprzęt nie do pobicia w swojej kategorii cenowej.

LowRize Rocker - to wszechstronny Twin Rocker zaprojektowany dla pełnej dominacji nad snowparkiem. Lekkie uniesienie na tipie i tailu gwarantuje poczucie pełnego ślizgu w każdym terenie. LowRize Rocker pozwala na swobodne skręcanie na ubitym śniegu, umożliwiając jednocześnie udany ślizg w puchu czy grudach. Punkty styczności pozostają poza śniegiem aż do ich użycia przez snowboardzistę, eliminując szarpnięcia i podtrzymując radość z jazdy.

Thin Con - poprzez odchudzenie przodu i tyłu deski oraz zwiększeniu kąta nachylenia krawędzi Thin Construction powoduje, iż deska jest bardzo podatna na nasze działanie. Zaostrzony przód i tył deski obniża wagę dla lepszej kontroli deski podczas skoków, a 45o kąt krawędzi powoduje, że deska skręca bardzo płynnie i stabilnie, nawet w trudnych warunkach.

Foundation Tuned Core 100% drewniany rdzeń na całej powierzchni deski daje wytrzymałość, siłę i minimalizuje błędy. Rdzeń ten jest zaprojektowany, aby dać więcej wiary we własne umiejętności podczas jazdy poprzez naturalną giętkość, umożliwia szybsze postępy i daje dużo frajdy podczas zabawy z deską. Rdzeń ten jest zaprojektowany, aby dać więcej wiary we własne umiejętności podczas jazdy poprzez naturalną giętkość, umożliwia szybsze postępy i daje dużo frajdy podczas zabawy z deską.

Biaxial Glass - podwójnie splecione włókna szklane.

Konstrukcja: Ptex Sidewall