Elan Delight Black Edition Swarovski Power Shift + ELW9 18/19

Elan Delight Black Edition Power Shift + ELW9

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 45882
  • Producent: ELAN
  • Dostępność: Jest Jest  (1 para)
  • para
  • 2 499,00 zł 1 699,00 zł / para
Szczegółowy opis

Seria Elan Women's Delight to najlżejsze damskie narty na świecie. Delight Black Edition to nie tylko najlżejsze narty na świecie, a także najbardziej wyszukane narty na świecie z wbudowanymi kryształami Swarovskiego.

Dodany bling-bling sprawia, że możesz błyszczeć splendorem na i poza stokami, podczas gdy wzmocnienie carbonove pozwala błyszczeć zręcznością i obracać się jak profesjonalista. Dzięki zobowiązaniu do bycia lekkim i mocnym, opatentowana technologia SlimShape o cienkim profilu i Woodcore Tubelight została wzmocniona przez carbon Black Edition, aby utrzymać ogólną wagę światła podczas konwersacji energii w ciągu dnia i ogólnej siły wysokiej dla odbicia i stabilności w wysokie prędkości.

Delight Black Edition jest stworzona dla kobiety o wysokich standardach, jeśli chodzi o wydajność, styl i urok.

Core Technologies

SlimShape

SlimShape

Technologia Slim Shape w sposób spektakularny redukuje masę nart, powodując, że damska linia nart Elana jest najlżejsza na świecie. Specyficzny kształt wierzchniej skorupy sprawia, że narty są bardzo cienkie przy zachowaniu znakomitej jakości oraz wielkiej odporności na działanie sił skrętnych. Wszystko to podnosi osiągi nart i wraz z optymalnym rozkładem flexu wzmacnia sztywność poprzeczną, która odpowiada za doskonały przekaz energii do krawędzi nart. Dzięki temu, narciarze mają do dyspozycji mocno trzymające w twardych warunkach narty, które bardzo lekko dają się kontrolować.

Profile

Early Rise Rocker

Early Rise Rocker

Dzięki umiarkowanej wysokości podniesienia dziobów, Early Rise Rocker zapewnia płynność, lekkość, ułatwiając inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.