Gogle Cairn Polaris Mat Green 17/18 2X SZYBA

Gogle CAIRN Polaris Mat Green 2018

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6146
  • Producent: CAIRN
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 699,00 zł
  • Rabat: -279,60 zł
  • 419,40 zł / szt.

Gogle POLARIS posiadają między innymi soczewki z polaryzacją, jak i system MGT (magnetic), umożliwiający wymianę ich w błyskawiczny sposób (szyby łączą się z ramką na silny magnes), co pozwala na szybkie dopasowanie się do warunków panujących na stoku. Oversiz-owe gogle z polaryzacja dla najbardziej wymagających jeźdźców.

Rozmiar: EXTRA LARGE

Soczewka: kat. S3 POLARIZE (dodatkowa soczewka kat. 1 w zestawie)

Technologie:

CLX – cylindryczny kształt soczewek.

Podwójna panoramiczna soczewka.

100% ochrona przed promieniami UVA/UVB.

Ventilations – System wentylacyjny odprowadzający wilgoć oraz zapobiegający osadzaniu się pary –znajduje się na ramie gogli.

Foam x3 – Trzywarstwowa gęstość pianek zaimplementowanych wewnątrz gogli. Pozwalają na jeszcze lepszy komfort użytkowania oraz dopasowanie do twarzy.

MGT – Magnetyczny, a przede wszystkim błyskawiczny system wymiany soczewek w goglach oraz przyłbicach Cairn. W zestawie gogli z systemem MGT otrzymujemy wymienne. magnetycznie szybki kategorii 3 oraz 1. Dwie pary gogli w cenie jednej pary? To możliwe wyłącznie z produktami Cairn w technologii MGT.

Antifog and Anti Acratch Coating – Powłoka przeciwko osiadaniu pary oraz przeciwko lekkim zarysowaniom. Każda soczewka gogli CAIRN posiada taką powłokę – niezależnie od modelu oraz koloru (modele katalogowe).

Inne:

Zgodny z europejską dyrektywą EN 174:2001 o indywidualnej ochronie oczu, określającej między innymi wymagania materiałowe, optyczne jak i mechaniczne, dotyczące projektowania i produkcji oraz zalecanych metod badań.

NORMA REACH – (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) -  wszystkie produkty CAIRN spełniają europejską normę zawierające ostre kryteria ekologiczne związane z ograniczeniem stosowania chemikaliów oraz innych technologii szkodliwych dla zdrowia człowieka.