Komin antysmogowy Cooligans DRAGONFLY

Komin buff antysmogowy Cooligans DRAGONFLY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7056
  • Producent: cooligans
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 79,00 zł / szt.
  • Niedostępny
Komin buff antysmogowy wielofunkcyjny Cooligans DRAGONFLY

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorów, dla których smog jest poważnym problemem dodaliśmy specjalną kieszeń, która umożliwia zastosowanie wymiennego filtra antysmogowego. Poniżej ilustracja poglądowa:

 

             

 

Do komina antysmogowego dołączamy jeden filtr z aktywnego węgla. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza i ilości czasu spędzanego na zewnątrz, filtr działa od kilku do kilkunastu dni. Zużyty filtr zmienia kolor. Same filtry dostępne są jako oddzielny produkt.

Wersja antysmogowa kominu Cooligans zawiera kieszeń na filtr z aktywny węglem, który pomoże Tobie ochronić się przed wieloma szkodliwymi czynnikami środowiska odpowiedzialnymi za 20% wszystkich zgonów w Europie!

 

Jeśli ważne jest dla Ciebie zarówno styl jak i zdrowie, komin antysmogowy jest produktem dla Ciebie. Jest dostępny również w wersji rękawem polarowym, który zapewni ciepło Twojej szyi.

 

Filtr antysmogowy z aktywnym węglem zapewnia ochronę przed szkodliwymi pyłami PM2,5 i PM10, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.

 

Filtr Cooligans N99 antysmogowy.

 

Co wyróżnia nasze filtry:

  1. Zastosowana certyfikowana mata nasycona węglem aktywnym o odpowiedniej gramaturze. Odpowiada ona za wychwytywanie szkodliwych związków organicznych i chemicznych w powietrzu takich jak: C6H6, SO2, O3, CO, NO2 oraz najgroźniejszego Benzoapirenu (BaP)

  2. Mata filtracyjna o klacie filtracji F9 zgodna z normą PN EN 779:2012. Odpowiada ona za wychwytywanie cząstek mniejszych niż 0,4 um czyli PM2,5 oraz PM10, które przedostają się do krwioobiegu.

  3. Pozostałe warstwy ochronne zrobione z włókniny polipropylenowej nie zawierają kleju oraz substancji SVHC z listy kandydackiej Europejskiej Agencji Chemikaliów (ECHA)

 

W wielu miastach Polski zanieczyszczenie powietrza osiągnęło poziom stanowiący poważne zagrożenie dla zdrowia. Jeśli jednak ten problem jeszczenie dotyka Twoich okolic, komin Cooligans bez filtra antysmogowego wciąż będzie Tobie służyć jako oryginalne odzienie głowy o wymienionych wyżej rozmaitych sposobach założenia.


Produkt w całości został wykonany w Polsce, dotyczy to również filtra. Wszystkie powyższe składowe powodują bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność iż filtr spełnia swoją rolę.

 

Specjalne Kominy antysmogowe wielofunkcyjne Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się z naszym odbiorcom.

 

 

Wykonano z tkaniny Coolmax®                                                    

Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niebywałą wydajnością – nawet latem. Ponadto zapewnia uczucie chłodu oraz błyskawicznie schnie.

Materiał szyty bezszwowo                                                            

Kominy Cooligans to doskonale rozwiązanie dla aktywnych. Wykonane zostały w technologii bezszwowej, nie podrażniają skóry i zachowują fason przez bardzo długi czas użytkowania.

Wyprodukowano w Polsce                                                              

Kominy Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się naszym odbiorcom. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze przełożą się na pensje i emerytury Polaków, jakość oświaty, służby zdrowia i nie tylko!

 

Sposoby zakładania kominów Cooligans

                                             

                                                          

Sprawdz inne warianty graficzne

 

 

 
Dostępne w wersji antysmogowej z polarem

Wszystkie wersje komina Cooligans można kupić w wersji antysmogowej z rękawem polarowym o długości 23 cm, który ociepla szyję.

Wymiary

Długość całkowita: 72 cm
Długość wstawki polarowej: 23 cm
Długość wstawki microfibry: 50 cm
Szerokość: 25 cm