Komin z Polarem Cooligans OCTOPUS

Komin wielofunkcyjny Cooligans OCTOPUS 

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3709
  • Producent: cooligans
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 59,00 zł / szt.
Komin wielofunkcyjny z Polarem Cooligans OCTOPUS 

 

Specjalne Kominy wielofunkcyjne z Polarem Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się z naszym odbiorcom. Najwyższej jakości polar o długości 23 cm nie tylko jest miły w dotyku ale również ociepla szyję.

 

 

Wykonano z tkaniny Coolmax®                                                    

Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niebywałą wydajnością – nawet latem. Ponadto zapewnia uczucie chłodu oraz błyskawicznie schnie.

Materiał szyty bezszwowo                                                           

Kominy Cooligans to doskonale rozwiązanie dla aktywnych. Wykonane zostały w technologii bezszwowej, nie podrażniają skóry i zachowują fason przez bardzo długi czas użytkowania.

Wyprodukowano w Polsce                                                              

Kominy Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się naszym odbiorcom. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze przełożą się na pensje i emerytury Polaków, jakość oświaty, służby zdrowia i nie tylko!

 

Sposoby zakładania kominów Cooligans

                                             

                                                          

Sprawdz inne warianty graficzne

 

 

  
Dostępne w wersji antysmogowej z polarem

Wszystkie wersje komina Cooligans można kupić w wersji antysmogowej z rękawem polarowym o długości 23 cm, który ociepla szyję.

Filtr antysmogowy z aktywnym węglem zapewnia ochronę przed szkodliwymi pyłami PM2,5 i PM10, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.