Komin z Polarem Cooligans SKULL

  • Dodaj recenzję:
  • 40151
  • Producent: cooligans
  • cooligans
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 59,00 zł / szt.

Komin buff z Polarem Cooligans SKULL

Komin buff z Polarem Cooligans SKULL

 

 

Specjalne Kominy wielofunkcyjne z Polarem Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się z naszym odbiorcom. Najwyższej jakości polar o długości 23 cm nie tylko jest miły w dotyku ale również ociepla szyję.

 

 

Wykonano z tkaniny Coolmax®                                                    

Specjalne czterokanałowe włókno poliestrowe Coolmax® odprowadza pot z ciała z niebywałą wydajnością – nawet latem. Ponadto zapewnia uczucie chłodu oraz błyskawicznie schnie.

Materiał szyty bezszwowo                                                            

Kominy Cooligans to doskonale rozwiązanie dla aktywnych. Wykonane zostały w technologii bezszwowej, nie podrażniają skóry i zachowują fason przez bardzo długi czas użytkowania.

Wyprodukowano w Polsce                                                              

Kominy Cooligans zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oryginalne wzornictwo pozwala wyróżniać się naszym odbiorcom. Kupując ten produkt wspierasz polską gospodarkę. Twoje pieniądze przełożą się na pensje i emerytury Polaków, jakość oświaty, służby zdrowia i nie tylko!

 

Sposoby zakładania kominów Cooligans

                                             

                                                          

Sprawdz inne warianty graficzne

 

 

  
Dostępne w wersji antysmogowej z polarem

Wszystkie wersje komina Cooligans można kupić w wersji antysmogowej z rękawem polarowym o długości 23 cm, który ociepla szyję.

Filtr antysmogowy z aktywnym węglem zapewnia ochronę przed szkodliwymi pyłami PM2,5 i PM10, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.

Wymiary

Długość całkowita: 72 cm
Długość wstawki polarowej: 23 cm
Długość wstawki microfibry: 50 cm
Szerokość: 25 cm

 
 
Cooligans to młoda i dynamicznie rozwijająca się marka w Polsce. Naszą ideą jest tworzenie produktów funkcjonalnych i komfortowych. Wyszliśmy naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, dla których smog jest poważnym problemem. Obecnie naszym priorytetem jest produkcja wysokiej jakości odzieży, w  szczególności niespotykanych na rynku kominów oraz szali w wersji antysmogowej.
Produkty Cooligans uszyte są z najwyższej jakości naturalnych materiałów wyprodukowanych w Polsce.
Wyróżnia nas unikatowy charakter produktów – kominy o fantazyjnych wzorach imitujące różne postaci bajeczne, zwierzęce i potwory iście z horrorów.
Nasze produkty kierowane są do osób, które cenią wygodę i komfort w codziennym życiu a jednocześnie chcą się ochronić przed smogiem.
 
Działamy z pasją i entuzjastycznie podchodzimy do nowych wyzwań.