Narty DYNASTAR INTENSE 6 W 2019

  • Dodaj recenzję:
  • 3147
  • Producent: DYNASTAR
  • DYNASTAR
  • Dostępność: Jest Jest  (1 para)
  • para
  • 1 499,00 zł 999,00 zł / para

Narty DYNASTAR INTENSE 6 W 2019

Celem Dynastara od 14 lat jest zapewnianie kobietom najlepszych doświadczeń na stoku. W 2002, po badaniu morfologii kobiecej przeprowadzonemu przez Jeannie Thoren, Dynastar stworzył pierwszą serię nart zaprojektowaną specyficznie dla kobiet. Każdy szczegół jest dostosowany, by dopełniać atuty kobiecej budowy anatomicznej. Kobiety mogą być mniejsze i lżejsze niż mężczyźni, mogą mieć niżej położony środek ciężkości, ale czy są przez to słabszą płcią? Nie ma szans! Przez dostosowanie elastyczności, masy i balansu narty, Dynastar zaprojektował narty świetnie współdziałające z morfologią kobiet, dając wspaniałe rezultaty. 

Seria INTENSE  jest stworzona dzięki wskazówkom zespołu Factory Team. Uwzględniając technologię Powerdrive, stworzyliśmy narty, które amortyzują nierówności terenu. Dają one unikalne poczucie struktury śniegu pod stopami i duże bezpieczeństwo jazdy.

POWERDRIVE Nowoczesna technologia teamu Dynastar. Polega na specyficznej budowie ścian bocznych narty - od zewnątrz znajduje się materiał zapewniający dobry kontakt ze śniegiem, za nim znajduje się warstwa twardego materiału - pomaga to w przenoszeniu napięć w narcie - a najbliżej rdzenia można znaleźć miękki materiał. Ostatecznie więc POWERDRIVE zwiększa kontrolę nad nartą oraz komfort jazdy (miękki materiał wytłumia wstrząsy wynikające z nierówności podłoża)


ACTIVE AIR CORE – rdzeń poliuretanowy działa w harmonii z technologią powerdrive aby odblokować naturalny flex narty, uzyskać płynne noszenie nart na śniegu oraz uzyskać stabilność, dynamiczną moc i niezrównaną przyczepność krawędzi. Dzięki wstrzykiwaniu pęcherzyków powietrza o niskiej gęstości, dodatkowo dzięki temu uzyskujemy zmniejszenie wagi nart

FILM TECHNOLOGIA ACTIVE AIR CORE

Specyfikacja:

- Tip Rocker

- konstrukcja CAP

- technologia Powerdrive

- rdzeń Active Air Core

- promień skrętu 11m (158 cm)

- taliowanie 125x74x108 mm (158 cm)

- waga 2,9 kg/para