Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 84 Ai + NX 12 KONECT DUAL 2019

Narty ROSSIGNOL EXPERIENCE 84 Ai + NX 12 KONECT DUAL 2019

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9102
  • Producent: ROSSIGNOL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 para)
  • para
  • 2 499,00 zł 1 799,00 zł / para

ALL MOUNTAIN -EXPERIENCE Nie akceptuj ograniczeń - chwytaj doświadczenia!


Nasza nowa, naszpikowana technologiami z racingu i freeride'u, seria EXPERIENCE, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetne prowadzenie na stokach, jak również pozwala cieszyć się każdym terenem, bez ograniczeń, za to z maksymalnym komfortem i poczuciem bezpieczeństwa w każdych warunkach. Dzięki nowej technologii LCT i Air Tip VAS pole do narciarskiej zabawy nie ma ograniczeń!

Technologie:

AIR TIP VAS 

Każde doznania na śniegu zaczynają się od dzioba narty. W nowej serii Experience AIR TIP VAS zmniejsza ciężar skrętu i absorbuje początkowe drgania, zapewniając pełną kontrolę i niczym niezakłócony kontakt ze śniegiem. Zintegrowane visco-tłumiki filtrują wstrząsy wynikające z ukształtowania terenu, łagodzą je i stabilizują nartę  dla koncentracji energii i lepszego transferu mocy.

LCT - centralnie zintegrowana szyna na całej długości narty eliminuje częściowe drgania aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu - inspirowana technologią DLC używaną przez zawodników Pucharu Swiata

PROGRESSIVE SIDECUT

Na nowo wyprofilowane, z myślą o współczesnym narciarstwie all-mountain, nasze PROGRESSIVE SIDECUT, czyli progresywne taliowanie uwalnia jeszcze więcej swawolności i płynności, aby dryfować, szusować i skręcać w każdym terenie i każdych warunkach. Zaokrąglone dzioby i pięty zapewniają ciągłe zaangażowanie narty i uwolnienie skrętów dla łatwego, wręcz zabawnego manipulowania między zmianami terenu i rodzaju śniegu.