Narty ROSSIGNOL PURSUIT 200 CARBON + XPRESS 10 2019

Narty ROSSIGNOL PURSUIT 200 CARBON + XPRESS 10 2019

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9107
  • Producent: ROSSIGNOL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 499,00 zł 1 069,00 zł / szt.

ON PISTE - PURSUIT! Naszpikowana technologią i wiedzą Rossignola gama PURSUIT została stworzona, by sprostać nowemu celowi: ZABAWIE Z MOCĄ!

Każda narta została starannie dopasowana do potrzeb narciarza, bez względu na jego poziom zaawansowania. We wszystkich nartach serii zastosowano najnowsze innowacje Race, które zostały zatwierdzone przez naszych zawodników. Jedyną różnicą pomiędzy poszczególnymi modelami jest ich konstrukcja, a w rezultacie moc. Ta obsesja doskonałości powoduje, że każdy model serii PURSUIT jest siłą, z którą trzeba się liczyć!

Technologie:

PROP TECH - w nowej kolekcji PURSUIT technologia ta została zredefiniowana i ulepszona. Narty wyposażone w ten system - ostatni owoc działu racing - są intuicyjne i oferują doskonałą przyczepność i precyzję. Główna struktura narty została przecięta dla uwolnienia twardości poprzecznej nart. Design cięcia w nowej kolekcji PURSUIT łączy wzmocnienie przełożenia mocy z poprawą osiągów dla jeszcze większej przyjemności z jazdy. 

POWER TURN ROCKER - Narta camberowa - wygięta w łuk na ponad 90% długości, co daje moc, doskonałe czucie śniegu i dobrą przyczepność podczas jazdy na przygotowanym stoku. Pozostałe 10% to dzioby nart wyposażone w rocker, dla łatwiejszej inicjacji skrętów oraz kontroli