Völkl narty FLAIR 76 ELITE + Wiązania VMOTION 10 GW 18/19

  • Dodaj recenzję:
  • 4751
  • Producent: VOLKL
  • VOLKL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 para)
  • para
  • 1 999,00 zł 1 499,00 zł / para

Völkl narty FLAIR 76 ELITE + Wiązania VMOTION 10 GW 18/19

Wszechstronne Flair 76 Elite, wyposażone w Tip Rocker odznaczają się świetnymi parametrami, dzięki którym średnio i zaawansowanie narciarki poradzą sobie w dowolnych warunkach na stoku.

Ścianka boczna typu Sidewall w środkowej części narty, dodaje przyczepności i stabilności w dobrych warunkach. Najnowsze wiązania vMotion2 są kompatybilne z butami z podeszwą GripWalk i wyposażone w wygodne tylne zapięcie Easy-Step-In a ich poszerzone połączenie z nartą umożliwia lepszy transfer energii.

Volkl Flair 76 Elite
Flair-y 76 to niezwykle wszechstronne narty, które świetnie jadą niezależnie od warunków na stoku. Jak ostro byś nie jechał, zawsze pozostaną stabilne i przewidywalne Uniwersalne narty do jazdy szybkim dłuższym skrętem na przygotowanych trasach. Właśnie takie powinny być narty All Mountain.


Parametry:

Trasa: 50%
Efektywność w każdych warunkach: 70%
Dynamika w długim skręcie: 50%
Zwinność w krótkim skręcie: 50%
Łatwość prowadzenia: 80%
Umiejętności narciarza: 50%

 

Dual Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia z syntetycznym wypełnieniem i dwoma niezależnymi wkładami z drewna. Pozwala zachować dużą elastyczność narty i wykorzystać właściwości tłumiące drewna, osobno dla każdej krawędzi.

 

 

CENTER SIDEWALL
Boczna ścianka typu Sidewall, umieszczona w centralnej części narty, zapewniająca dobrą przyczepność na twardym stoku, nie ograniczająca jej elastyczności i zachowania w miękkim śniegu.

Powered by Steel
Zastosowanie stalowej płyty zwiększa zwrotność i dynamikę nart, tak bardzo lubiane przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Base P-TEX 2100
Zastosowanie spiekanego, wysookocząsteczkowego polietylenu o wysokiej gęstości, oprócz dużej odporności na ścieranie, zapewnia także perfekcyjną absorpcję wosku,Jest przy tym wyjątkowo szybki.

P-Tex 4500

vmotion 10 gw

vMotion 10 GW Lady

Nowy system Marker, umożliwiający płynną regulację rozstawu wiązań.

Te wiązania dodają nartom pewności w trzymaniu krawędzi w trudnych warunkach śniegowych i na lodzie. DIN-ISO: 3.0-10.0. Wiązania dedykowane i dopasowane kolorystycznie do nart Flair 76 Elite. Kompatybilne z ułatwiającym chodzenie systemem GRIPWALK.

 

Promień skrętu: 12,7 m
Długość nart: 154 cm
Stopień Zaawansowania: Początkujący, Średniozaawansowany
Płeć: Damskie