Völkl narty Racetiger GS + Wiązania Rmotion2 12 GW 18/19

  • Dodaj recenzję:
  • 4742
  • Producent: VOLKL
  • VOLKL
  • Dostępność: Jest Jest  (1 para)
  • para
  • 3 799,00 zł 2 599,00 zł / para

Völkl narty Racetiger GS 18/19 Narty + Wiązania Rmotion2 12 GW

Narty Racetiger firmy Völkl to prawdziwa klasyka. Narty GS (Giant Slalom) są mocno wyspecjalizowane i przeznaczone do jazdy z dużą prędkością i wykonywania wielu zwrotów na stoku.

Zastosowano w nich wiele rozwiązań wysokiej jakości i najlepszych technologii, aby stały się fajnymi nartami racing.

UVO 3D to pozioma i pionowa amortyzacja wibracji - zapewnia tłumienie wibracji w tipie, co przekłada się na lepszą kontrolę, płynną jazdę i zwiększoną zwrotność.

3D.Glass to dodatek włókna szklanego, które nie tylko biegnie płasko wzdłuż nart, ale również oplata pionowo tip i tail oraz krawędzie, co przekłada się na szybsze przechodzenie z krawędzi na krawędź. Co więcej, włókno szklane dodano także ponad sidewallami, co zapewnia doskonałą przyczepność krawędzi, idealną podczas jazdy na oblodzonych stokach. Płaskie włókno szklane pod wiązaniami sprawia, że środek nart jest miększy, a tym samym skręty podczas jazdy z każdą prędkością można idealnie poprowadzić.

Model Racetiger GS posiada także warstwę tytanową, pełne krawędzie boczne, bazę P-Tex 4504 i wielowarstwowy drewniany rdzeń. Wszystko to tworzy narty idealne do wyścigów, umożliwiające rozwinięcie wysokiej prędkości i osiągnięcie doskonałej kontroli.

  • Odpowiednie do jazdy 100% na stoku
  • Wiązania: Rmotion2 12 GW (GripWalk)

Volkl RaceTiger GS
Kolejna generacja gigantowego modelu legendarnej linii nart Racetiger. Połączenie najlepszych rozwiązań Volkla i Markera. Najnowsza generacja Speedwall 2.0 z rdzeniem wzmocnionym przy krawędzi twardym drewnem liściastym. Nowa geometria i rdzeń, unowocześnione i bezpieczne wiązanie rMotion2 kompatybilne z GRIP WALK i wyjątkowo szybki ślizg P-Tex 4500. Nowa generacja tłumika drgań, UVO 3D jeszcze lepiej pochłaniająca drgania narty. Błyskawiczna reakcja, dynamika i pewne trzymanie na krawędzi uwolnią twoje najlepsze umiejętności. Wspaniała jazda na najwyższym poziomie.

3D.Glass
Najnowsze rozwiązanie Voelkl-a w dalszym rozwoju stabilności i dynamiki nart nawet w najtrudniejszych warunkach. W porównaniu z dotychczasowymi konstrukcjami z włókna szklanego, w konstrukcji 3D.Glass, w celu poprawieniu parametrów zastosowano trójwymiarowe, wielowarstwowe laminaty wzdłuż całego rdzenia narty, także nad krawędziami, otrzymując lepszą przyczepność krawędzi w skrajnych warunkach, zwrotność, stabilność i bardziej żywiołowe zachowanie w skręcie.

Speedwall Multilayer Woodcore

Speedwall Multilayer Woodcore
Specjalna konstrukcja rdzenia drewnianego, w której warstwy przylegające do ściany bocznej wylaminowanej zostały z twardszego, sztywniejszego drewna. W połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem zastosowanym w centralnej części rdzenia stwarza jeden z najlepszych rdzeni nart na rynku.
Zalety:
-Zastosowanie drewna tuż obok ściany bocznej wpływa bardzo korzystnie na poprawę przełożenia mocy od narciarza na krawędź nart. -Zastosowanie drewna iglastego w środkowej części rdzenia narty zwiększa zwinność i zwrotność przy jednoczesnym obniżeniu wagi. Połączenie dwóch rodzajów drewna biegnących przez całą długość nart przyczynia się do optymalnego rozkładu sztywności nart, zwiększając precyzje prowadzenia. - Zastosowanie tej technologi nawet w grupie nart zawodniczych pokazuję, że drobna zmiana może wpłynąć na zdolność wygrywania nawet w najcięższych warunkach.

 


Powered by Titanium
Zastosowanie płyty tytanowej zwiększa zwrotność i dynamiczność narty, tak bardzo lubiana przez wszystkich narciarzy szukających nart do szybkiej, twardej i agresywnej jazdy.

Powered by titanium
Full Sidewall

Full Sidewall
Zastosowanie sciany bocznej na całej długości nart wpływa na poprawę przekazywania energi od narciarza na krawędź nart.

UVO 3D
Pierwszy swobodnie poruszający się, działający w każdej płaszczyźnie tłumik drgań, zastosowany w narciarstwie, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie aby zminimalizować drgania narty. Jazda na trasie nieuchronnie wytwarza wibracje, które z kolei wprawiają w ruch dziób narty. To znacznie zakłóca płynność jazdy i sprawia, że trudniej jest utrzymać przyleganie krawędzi do podłoża. Rewolucyjna technologia UVO skutecznie przeciwdziała nadmiernym wibracjom, poprzez udowodnione zmniejszenie wibracji w kierunku poziomym i pionowym, a także wzdłuż nart.

Volkl UVO 3D

Promień skrętu: 19,4 m
Długość nart: 180 cm
Stopień Zaawansowania: Ekspert
Płeć: Męskie
Kolor: