Dlaczego Sklep Outlet?

Wspieramy polskie marki

Oczywiście priorytetem podczas tworzenia oferty dla klientów jest dla nas jakość oraz jej stosunek do ceny, ale jeśli możemy wybierać pomiędzy producentami z tej samej półki pierwszeństwo dajemy tym krajowym. Najlepszym przykładem są marki Raven, Pathron oraz Nobile.

 

Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo

Do naszego zespołu należą instruktorzy snowboardu i narciarstwa, którzy o sprzęcie zimowym wiedzą absolutnie wszystko. Świetnie też znają różnice pomiędzy potrzebami osób początkujących a zaawansowanych. Dzięki temu masz pewność, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

 

Towar otrzymasz błyskawicznie

Zamówienia realizujemy do 24 godzin. Paczki do naszych klientów wysyłamy codziennie do godziny 16. Nie musisz się zatem martwić, że produkt, który kupiłeś sobie na zbliżający się wyjazd, do Ciebie nie dotrze.

 

Znajdziesz u nas świetne marki w świetnych cenach

W naszej ofercie znajdziesz marki rozpoznawalne i cenione na świecie, takie jak Salomon, Nordica, Tecnica,Northwave czy Casco. Kupisz je u nas w okazyjnych cenach, m.in. dlatego, że część produktów pochodzi z poprzednich sezonów czy końcówek serii. Oczywiście posiadamy również produkty z bieżących kolekcji.


Największy wybór produktów dla narciarzy i snowboardzistów

Przez długie lata, dokładnie od 1992 roku, specjalizowaliśmy się w sprzęcie, odzieży i akcesoriach do sportów zimowych. Pozwoliło nam to nawiązać współpracę z najlepszymi markami, dokładnie poznać rynek i potrzeby konsumentów.